Witamy w rewolucji pod hasłem: najpierw umiejętności

 Stopnie to przeszłość – teraz liczą się umiejętności. Czas na nowo pomyśleć o nauce i talencie w dzisiejszej gospodarce napędzanej przez sztuczną inteligencję. Dzięki kompleksowemu dokształcaniu, ukierunkowanemu rozwijaniu zdolności oraz danym w czasie rzeczywistym Degreed pokazuje firmom i osobom prywatnym drogę do przyszłości, w której najbardziej liczą się umiejętności.

Każda rewolucja zaczyna się od innowacji

Każda innowacja zaczyna się od umiejętności. Nasza misja pod hasłem „uwolnić nauczanie” doprowadziła do stworzenia LXP i stała się początkiem skupionego na pracownikach dokształcania korporacyjnego na całym świecie. Rewolucja pod hasłem „najpierw umiejętności” już nadeszła – dołącz do nas.

Dlaczego Degreed to Twój partner w nauczaniu opartym na umiejętnościach

Kompleksowe, wysokiej jakości dane o umiejętnościach są bardzo istotne

Stosujemy elastyczne taksonomie i punktacje umiejętności oraz całościowe analizy zdolności w ramach organizacji, by wspomagać podejmowanie lepszych decyzji, a także planowanie przyszłości.

Elastyczny i otwarty ekosystem uczenia się rozwija odpowiednie umiejętności

Ułatwiamy klientom zamieszczanie wysokiej jakości treści tworzonych samodzielnie i open source, które składają się na wyjątkowe, spójne doświadczenie.

Każdy potrzebuje przystępnych sposobów demonstrowania nauki przez całe życie

Jesteśmy jedynym systemem uczenia się, który łączy analizę umiejętności z wszelkimi rodzajami zajęć rozwojowych, jakie można sobie wyobrazić.

Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów, którzy wytyczają nowe szlaki

W naszym zespole pracują eksperci, którzy rozumieją Twoje wyzwania i pomogą opracować odpowiednie rozwiązania.

Zmień sposób, w jaki

budujesz umiejętności wdrażasz pracowników zapewniasz szkolenie zatrzymujesz talenty zbierasz dane o umiejętnościach angażujesz pracowników zarządzasz nauką i rozwojem

Zmień sposób, w jaki rozwijasz umiejętności

„Degreed jest sercem naszej architektury technologii kształcenia i rozwoju, dzięki któremu realizujemy ambicję zapewniania łatwej nauki”.

Peter Sheppard

szef globalnego ekosystemu kształcenia i rozwoju, Ericsson

Dołącz do rewolucji pod hasłem: najpierw umiejętności

Site Language

It looks like your browser language is set to //browser_language//, but you are looking at our site in //site_language//. Would you like to visit our site in //browser_language// instead?